شرکت پارسیس

شرکت پارسیس

شرکت پارسیس یکی از بهترین شرکتها در زمینه انجام پروژه های شبکه است .

شرکت توسعه فناوری نوآوران پارسیس از سال 1383 و در طول بیش از 19سال حضور موفق در صنعت فناوری اطلاعات توانسته با بهره گیری از  توانمندی، تجربه و خلاقیت مدیران و کارکنان خود در رشته های زیر ضمن اخذ گواهی های رتبه بندی از شورای عالی انفورماتیک و مجوز فعالیت از سازمان نظام صنفی به ارائه خدمت بپردازد.

 

·     تولید و پشتیبانی نرم افزارهای سفارش مشتری

·     شبکه داده های رایانه ای و مخابراتی

·     ایجاد زیرساخت فیزیکی مراکز داده و اتاق های سرور استاندارد

·     مشاوره و اجرای طرحهای انفورماتیکی

 

·     خدمات پشتیبانی

 با افتخار می توانیم بگوییم که با انجام پروزه های شبکه ، اتاق سرور ، دیتا سنتر ، نظارت تصویری ، اتوماسیون اداری ، مشاوره ، طراحی ، اجرا و نظارت ،     توانسته ایم رضایت مشتریان را به طور کامل جلب کنیم .

برای پرسنل رضایت مشتری از همه چیز مهمتر است و تمام تلاش خودشان را به کار می گیرند تا بتوانند رضایت مشتریان را جلب نمایند .

 می توان گفت ، که این شرکت پرسنل بسیار توانمندی را به خدمت گرفته ، تا  بتوانند تمام خدمات مورد نیاز مشتریان را پاسخگو باشند .

امیدواریم در آینده هم با اعتماد شما عزیزان بتوانیم در زمینه توسعه و پیشرفت پروژه هایی  را ارائه دهیم ، تا بتوانیم رضایت شما عزیزان را بیشتر از قبل جلب نماییم .
 

 

 

شرکت پارسیس آماده همکاری در شرکتهای دولتی و خصوصی در زمینه انجام پروژه های شبکه ، دیتا سنتر ، اتاق سرور ، نظارت تصویری ، اتوماسیون صنعتی ، می باشد .

19 سال سابقه ما و کیفیت بالای خدمات شرکت پارسیس بهترین تبلیغ شرکت می باشد .

هر سوالی که در زمینه انجام پروژه ها داشتید ، می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید ، متخصصین در اسرع وقت جوابگوی شما عزیزان هستند .

شما عزیزان اگر به حوزه نرم افزار هم علاقه مند بودید ، می توانید با کلیک بر روی لینک زیر از قسمت نرم افزاری شرکت پارسیس نیز دیدن فرمایید .

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.